Wypożyczalnia sprzętu medycznego powstała, by wspierać leczenie, przyspieszać proces rehabilitacyjny oraz wpływać na jakość życia naszych klientów. 

W naszej ofercie znajdą Państwo:

 

Łóżko rehabilitacyjne elektryczne z materacem (200x90cm)
Łóżko jest sterowane pilotem z możliwością regulacji wysokości całego leża, regulacji wysokości leża od strony głowy, regulacji kąta nachylenia oparcia (do pozycji siedzącej), regulacji części udowej i części podudzi oraz dostępną pozycją anty - Trendelenburga pomocną w fazie wczesnej pionizacji. W wyposażeniu podnoszone barierki boczne, wysięgnik z uchwytem oraz kółka z blokadami.

Jest przeznaczony do transportu, spacerów i przemieszczania się dla osób mających problemy z samodzielnym poruszaniem się oraz dla osób z dysfunkcjami i ograniczeniami ruchowymi.  W ofercie posiadamy wózki składane z hamulcami i bez hamulców.

Sprzęt pomocniczo-rehabilitacyjny wspomagający pionizację i poruszanie się. Przeznaczony dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniami narządów ruchu, z problemami pionizacji i trudnościami z utrzymaniem równowagi podczas chodzenia. Balkonik posiada trzy funkcje: może być kroczący, stały lub stały z kółkami. Dzięki aluminiowej ramie sprzęt jest lekki i poręczny.


Sprzęt pomocniczo-rehabilitacyjny wspomagający pionizację i poruszanie się.
Cechy produktu:
 - rama wykonana ze stali
 - miękkie podłokietniki z możliwością regulacji wysokości
 - regulowany kąt uchwytów oraz ich długość
 - kółka tylne z hamulcem
 - maksymalne obciążenie: 120 kg


- kule łokciowe dla dzieci
- kule łokciowe dla dorosłych
- kule pachowe dla dorosłych

Podnośnik kąpielowy na pilota z nakładką obrotową umożliwia komfortową kąpiel osobom, które nie są w stanie samodzielnie wejść i/lub wyjść z wanny.
- pasuje do każdego rodzaju wanny
- profilowany kształt siedziska
- podwyższone oparcie pleców z możliwością oparcia głowy
- sterowanie pilotem
- akumulator litowo-jonowy
- szerokość siedzenia z klapkami bocznymi 70,5cm
- wysokość oparcia pleców 67,5 cm

Materac przeciwodleżynowy zmiennociśnieniowy rurowy (200x 90x9 cm)

Niezwykle skuteczny przy profilaktyce i leczeniu odleżyn. Materac zbudowany z dziewięciu niewymiennych komór rurowych, posiada możliwość zmiennego ciśnienia dopasowujących wnętrze do ciała leżącego, a pompka z ręcznym regulatorem umożliwia dopasowanie go do wagi użytkownika.